Target Japan Prime Series Diamond Gen 4 90% Tungsten, 19 gram Softtip
Target Japan Prime Series Diamond Gen 4 90% Tungsten, 19 gram Softtip er et sett med softtip-dartpiler til elektroniske dartskiver, med tønne i 90 % tungsten.
Grep og utforming
Tønnen kombinerer ringgrep og innskårne detaljer. Struktur og plassering av grepsfeltene er en viktig del av hvordan pilen kjennes i hånden. Se lengde og diameter nedenfor når du sammenligner denne modellen med pilene du bruker i dag.
Spesifikasjoner
| Produsent | Target Japan |
|---|
| Modell | Prime Series Diamond Gen 4 |
|---|
| Vekt | 19 gram |
|---|
| Materiale | 90 % Tungsten |
|---|
| Lengde | 42,00 mm |
|---|
| Max Diameter | 6,95 mm |
|---|
| Grep | Ringed, Incision grip |
|---|
| Spisstype | Softtip |
|---|
| Farge | Svart, Rød |
|---|
Dette følger med
Prisen er for et komplett sett med 3 piler.
Kjernen i DIAMOND GEN 4 er det karakteristiske trippel-diamantringmønsteret, inspirert av stablede smykkeringer.
Dette designet skaper et moderne, lagdelt uttrykk som kombinerer kunstnerisk skjønnhet med funksjonell presisjon:
De tre diamantringene har hver sine unike spor-dybder og former, noe som gir varierte grepsteksturer som forbedrer kontrollen og forhindrer glipping.
Den stablede ringstrukturen gjør det enklere for fingrene å intuitivt finne riktig grep, noe som bidrar til jevnere kast og stabil slipp.
Som et fint smykke utstråler det tredoble ringmønsteret eleganse en perfekt balanse mellom styrke og raffinement.