Unike tungstenpiler av topp kvalitet
Disse Target Japan Beau Greaves Japan Edition-pilene er laget av 90 % tungsten, noe som gir overlegen holdbarhet og et elegant design. Med en vekt på 21 gram og en skaftlengde på 50 millimeter tilbyr de en perfekt balanse for både nybegynnere og erfarne soft tip-spillere. Takket være det tunge tungstenmaterialet flyr pilene stabilt og presist mot dartskiven.
Komfortabelt og gripbart design
Skaftene har en rett form med en miks av freste og ringformede gripeområder fordelt langs hele barrel-delen. Dette gir et komfortabelt og fast grep uten at fingrene glir under kast. Grip-ratingen på 3 indikerer en fin balanse mellom grep og glatthet. Nesen på skaftet er også avrundet med frest grep, noe som gir ekstra kontroll ved sikting.
Stilfull og gjennomtenkt finish
Disse pilene skiller seg ut med sin stilige fargekombinasjon av svart, gull og sølv. Skaftet er sentervektet, noe som betyr at vekten er perfekt balansert midt i for optimal flyt i kastet. I tillegg er de designet i samarbeid med dartstjernen Beau Greaves, som gjør denne utgaven ekstra spesiell. Settets piler leveres med 2BA soft tips, ideelle for soft tip-dartskiver.
Kort oppsummert:
Hvis du er på jakt etter et soft tip-dartsett av høy kvalitet med elegant design og utmerket grep, er Target Japan Beau Greaves Japan Edition et svært godt valg